Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Dobór kostiumu kąpielowego do figury

Pinterest LinkedIn Tumblr

Każda kobieta chce idealnie wyglądać na plaży. Może to sprawić dobrze dobrany strój kąpielowy. Ważne by został on dopasowany do figury. Często kobiety próbują kostium kąpielowe podrasować dodatkami.

Strój kąpielowy a nasza figura

Warto pamiętać przede wszystkim o tym, że stroje kąpielowe dwuczęściowe mają pasować do naszych planów. Jeżeli planujemy więcej aktywności fizycznej, strój powinien być wygodniejszy. Kiedy chcemy więcej odpoczywać, może być bardziej ekstrawagancki. W sytuacji, kiedy na plaży interesuje nas przede wszystkim opalanie, powinniśmy wybrać odpowiedni do tego kostium kąpielowy. A jaki będzie odpowiedni? Oczywiście ten, który odsłoni jak najwięcej ciała.Dobór stroju do sylwetki jest dla kobiet trudny. Nie pamiętają one o podstawowej zasadzie. W przypadku wyboru stroju kąpielowego istotne jest zwrócenie uwagi na kolor, krój oraz detale. To te elementy sprawią, że będziemy się dobrze prezentować na plaży.

Jabłko i kolumna

Te dwa typy figur diametralnie się od siebie różnią. Ważne jest, aby zawsze podkreślać swoje atuty. W przypadku jabłka będą to ładny biust, zgrabne nogi i proporcjonalne ramiona. Do ukrycia będzie tylko nieco większy brzuszek. Dla kobiet o takim kształcie ciała polecane są stroje w stylu retro. W przypadku stroju kąpielowego dwuczęściowego warto zwrócić uwagę na majtki z wysokim staniem. Przyda się również stanik uwydatniający biust z szerokimi ramiączkami. Warto zastanowić się nad ciemną kolorystyką. Ewentualnie można się skupić na wyrazistych printach.Kolumny to najczęściej figury z szerokimi ramionami i rękami. Rzadko zdarza się, aby ten typ posiadał talię. Dla kobiet o tym kształcie ciała najważniejsze jest optyczne złudzenie. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie talii. Tutaj dobrym wyborem będą wszelkie drapowania, falbanki i frędzle. Odwrócą one uwagę od talii.

A co z różkiem?

Osoby o figurze odwróconego trójkąta, poszukując stroju kąpielowego, powinny zwrócić uwagę na bikini z górą haltr neck. Dzięki niej podkreślą swoje atuty. W przypadku takich pań świetnie się sprawdzą stroje kąpielowe dwuczęściowe. Dół stroju powinien być wiązany po bokach. Może również mieć frędzle czy falbany. Ważne jest, aby zostały optycznie poszerzone biodra. W ten sposób cała figura powróci do równowagi.

Warto zwrócić uwagę, że stroje kąpielowe dwuczęściowe można dobrać do każdej figury. Warto jedynie pamiętać o tym, aby zwracać uwagę na atuty swojej figury. Wydaje się, że skupiając się na nich można idealnie dobrać strój kąpielowy. Najważniejsze to czuć się w nim po prostu dobrze.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe.

Comments are closed.