Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Gotuj z przyjemnością – garnki stalowe w naszych kuchniach

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zdrowe i zbilansowane posiłki to podstawa, aby każdego dnia mieć siłę do działania – tego zdania są lekarze. Aby jednak faktycznie dostarczać do organizmu tego, co niezbędne, konieczne jest dbanie mnie tylko o jakość samych produktów do gotowania, ale również jakość garnków. Czy wiesz, że dzisiaj nowoczesne technologie będą nas wspierać w codziennym gotowaniu?

Sprawdź, czym odznaczają się nowoczesne garnki stalowe

Wśród licznych propozycji, jakie znajdziemy w sklepach, nowoczesne garnki stalowe odznaczają się przede wszystkim designem oraz trwałością. Stal nierdzewna 18/10 to produkt odporny na korozję, odkształcenia, wysokie temperatury. Garnki wykonane z tego tworzywa będą nie tylko ozdobą kuchni – pozwolą one na przygotowanie wartościowych posiłków bez większego trudu. Stalowe garnki posiadają wiele ciekawych innowacji – jedną z nich jest dysk umieszczony w dnie garnka. Dyski odpowiadają za szybsze rozprowadzanie ciepła – dzięki temu zagadnieniu możliwe jest szybsze przygotowywanie potraw i oszczędność energii!

To jednak nie wszystko co przygotowali dla nas producenci – garnki uzupełnione są o lejki, cedzaki czy wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. Warto również wspomnieć o profilowanych i wygodnych uchwytach czy rączkach – są one tworzone najczęściej z materiałów antypoślizgowych, które nie przewodzą ciepła. Podnoszenie takich garnków wypełnionych gorącymi płynami nie sprawia żadnego problemu. 

Patelnie w naszych kuchniach

Chcąc usmażyć pyszną rybę czy mięso warto mieć pod ręką funkcjonalną patelnię. Nowoczesne patelnie zaskoczą nas pod wieloma względami – liczne powłoki sprawią, że możliwe stanie się smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Powłoki zminimalizują również ryzyko przywierania pokarmu do dna patelni.

Comments are closed.