Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Gotuj z przyjemnością – garnki stalowe w naszych kuchniach

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zdrowe i zbilansowane posiłki to podstawa, aby każdego dnia mieć siłę do działania – tego zdania są lekarze. Aby jednak faktycznie dostarczać do organizmu tego, co niezbędne, konieczne jest dbanie mnie tylko o jakość samych produktów do gotowania, ale również jakość garnków. Czy wiesz, że dzisiaj nowoczesne technologie będą nas wspierać w codziennym gotowaniu?

Sprawdź, czym odznaczają się nowoczesne garnki stalowe

Wśród licznych propozycji, jakie znajdziemy w sklepach, nowoczesne garnki stalowe odznaczają się przede wszystkim designem oraz trwałością. Stal nierdzewna 18/10 to produkt odporny na korozję, odkształcenia, wysokie temperatury. Garnki wykonane z tego tworzywa będą nie tylko ozdobą kuchni – pozwolą one na przygotowanie wartościowych posiłków bez większego trudu. Stalowe garnki posiadają wiele ciekawych innowacji – jedną z nich jest dysk umieszczony w dnie garnka. Dyski odpowiadają za szybsze rozprowadzanie ciepła – dzięki temu zagadnieniu możliwe jest szybsze przygotowywanie potraw i oszczędność energii!

To jednak nie wszystko co przygotowali dla nas producenci – garnki uzupełnione są o lejki, cedzaki czy wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. Warto również wspomnieć o profilowanych i wygodnych uchwytach czy rączkach – są one tworzone najczęściej z materiałów antypoślizgowych, które nie przewodzą ciepła. Podnoszenie takich garnków wypełnionych gorącymi płynami nie sprawia żadnego problemu. 

Patelnie w naszych kuchniach

Chcąc usmażyć pyszną rybę czy mięso warto mieć pod ręką funkcjonalną patelnię. Nowoczesne patelnie zaskoczą nas pod wieloma względami – liczne powłoki sprawią, że możliwe stanie się smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Powłoki zminimalizują również ryzyko przywierania pokarmu do dna patelni.

Comments are closed.

dekoracje do ogrodu ceramiczne donice ogrodowe poszewka jasiek