Ad
Ad
Ad
Turystyka

Islandia wakacje marzeń

Pinterest LinkedIn Tumblr

Marzą Ci się wakacje na Islandii? Chcesz samodzielnie zaplanować swoją podróż, ale nie wiesz od czego zacząć? Sprawdź nasze podpowiedzi i skutecznie i sprawnie przygotuj się do wyjazdu.

Islandia – możliwości podróżnicze

Dużą zaletą Islandii są fajne możliwości. Na wyspę można dostać się samolotem lub promem, ale na miejscu zwiedzać możesz na różne sposoby. Samochód, autobus, a może rower lub autostop? Ten ostatni wariant jest rozwiązaniem zdecydowanie najtańszym, a jednocześnie nie tak trudnym, jak w innych krajach. Na Islandii nikogo nie dziwi widok turystów “łapiących stopa”.

Fajnym rozwiązaniem dla miłośników aktywności będzie rower. Super sprawa, szczególnie dla osób, które cenią sobie niezależność. Rower jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ Islandia jest wyspą przygotowaną doskonale pod miłośników dwóch kółek.  Jedno o czym musisz pamiętać, że rowerem nie można wjechać wszędzie, bo np. w rejonie tunelu pod fiordem Hvalfjörður obowiązuje zakaz jazdy na jednośladzie.

Nie zapomnij o ubezpieczeniu

Wybierając się w podróż po Islandii nie zapominaj aby wykupić ubezpieczenie turystyczne, które zapewni Ci bezpieczeństwo i ochronę w każdej sytuacji. Jeśli nie wiesz jak samodzielnie wybrać odpowiednią opcję ubezpieczenia to dobrym rozwiązaniem będzie kontakt z osobą zajmującą się tym zawodowo. Odpowiednie dopasowanie oferty jest bardzo ważne. Agent ubezpieczeniowy z całą pewnością zwróci uwagę na wszystkie istotne szczegóły, jak długość wyjazdu, regiony, jakie chcesz odwiedzić i aktywności, jakie masz zamiar realizować.

Comments are closed.

zobacz https://beesafe.pl/porady/carpooling/ https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/