Ad
Ad
Ad
Motoryzacja

Kalkulator OC bez podawania danych – czy to możliwe?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kalkulatory OC to niezwykle wygodne narzędzia, które pozwalają znacząco chronić nas czas i pieniądze. Kalkulatory znajdziemy w sieci, całkowicie bezpłatnie. Czy jednak konieczne jest wpisywanie do nich wszystkich danych? Czy istnieje kalkulator OC bez podawania danych? Okazuje się, że tak!

Jak działa kalkulator OC bez podawania danych?

Kalkulatory OC to popularne rozwiązanie, z którego korzysta olbrzymia ilość posiadaczy pojazdów mechanicznych. Kalkulatory w szybki sposób znajdują najkorzystniejsze oferty konkretnych ubezpieczycieli. Aby to jednak było możliwe, konieczne jest wypełnienie formularza, składającego się zazwyczaj z kilkunastu rubryk. Nierzadko w rubrykach tych musimy wpisywać wrażliwe dane, takie jak datę urodzenia, numer pesel czy też adres. Coraz więcej osób nie chce tego robić – wynika to ze strachu przed wyciekiem danych oraz możliwością wykorzystania ich przez osoby trzecie. Na szczęście dzisiaj można wykorzystać kalkulator OC bez podawania danych – to innowacyjne narzędzie, które pozwoli chronić dane i jednocześnie nadaj wyszukiwać będzie dla nas najlepsze oferty. Kalkulator te wymaga podania wyłącznie dwóch informacji: numer rejestracyjnego pojazdu oraz daty urodzenia właściciela pojazdu. Na podstawie tych danych tworzone są najkorzystniejsze oferty.

Czy kalkulator OC bez podawania danych zaproponuje nam najlepsze rozwiązanie?

Okazuje się, że kalkulator OC bez podawania danych pozwala na uzyskanie doskonałych ofert OC. Jest to możliwe przede wszystkim poprzez uwzględnienie zniżek, posiadanych przez właściciela pojazdu. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób kalkulator tego typu pozyskuje pozostałe dane, niezbędne do stworzenia oferty? Okazuje się, że dane kupującego pobierane są z baz danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Comments are closed.