Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Pierwszy zakład bez utraty środków

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zakłady bukmacherskie Betfan to jedna z opcji zabawy oraz możliwość zarabiania w jednym. Obstawiając zakłady sportowe czy gry karciane możesz dobrze się bawić. Proponowany betfan kod promocyjny twojtyp to legalna opcja grania. Nasze zakłady są w pełni bezpieczne. Dbamy o przestrzeganie przepisów raz zasad bezpieczeństwa. Zakłady bukmacherskie Betfan są prowadzone w wersji zdalnej. Patrząc na aktualną sytuację epidemiologiczną kraju to bezpieczna forma prowadzenia rozgrywek. Bezkontaktowe zakłady sportowe i karciane nie narażają Twojego zdrowia. Dlatego graj odpowiedzialnie i skorzystaj z zakładów bukmacherskich Betfan. 

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem zakładu możesz liczyć na pierwsze rozdanie bez utraty środków na koncie. Warunkiem przystąpienia do promocji jest prawidłowa rejestracja użytkownika wraz ze zgodą na powierzenie twoich danych marketingowych. Podana deklaracja pojawia się u większości operatorów sieci komórkowych, firm usługowych oraz handlowych. Po akceptacji zgody musisz wpłacić depozyt o min. wartości 50 zł. Wykupić kupon np. AKO i zagrać. Kiedy przegrasz bukmacher zwróci ci kwotę przeznaczoną za zakład. Maksymalna kwota zwrotu to: 600 złotych. Cały regulamin promocji dostępny jest na stronie partnera. 

Bonus za pierwszą wpłatę depozytu 

Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonus w postaci podwójnego depozytu. Jak to działa? Rejestrujesz się na koncie bukmachera Betfan i wpisujesz tam swoje dane. Warunkiem uzyskania promocji jest wypełnienie całego formularza rejestracyjnego. Wszelkie dane, które podajesz posiadają specjalne certyfikaty bezpieczeństwa. Po wypełnieniu rejestracji nie zapomnij o zaznaczeniu zgody marketingowej. Jeśli tego nie zrobisz Twój bonus przepadnie. Wymaga jest także wpłata na konto o wartości m.in. 100 złotych. Po jej wpłacie masz szanse na otrzymanie bonusu o wartości 100% Twojego depozytu. Na końcu musisz odblokować bonus poprzez: 

  • wykonanie 30 obrotów na kuponie AKO, 
  • zrealizowanie 3 zdarzeń 
  • przeznaczeniu kwoty za kurs całkowity, który wynosi 2.50

Comments are closed.