Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Wybieramy fotel bujany wiszący

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wygodne meble ogrodowe tworzone są dzisiaj z trwałych i odpornych na zmienne warunki pogodowe materiałów. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się komplety technorattanowe. Materiał ten jest dobrze znany w Polsce. Szukając mebli oryginalnych warto postawić na technorattanowy fotel bujany wiszący. Fotel w kształcie kokonu całkowicie odmieni przestrzeń!

Nowoczesny fotel bujany wiszący

Dobrze zaprojektowane meble ogrodowe to hit ostatnich lat – producenci i projektanci dokładają wszelkich sił, aby takie meble były prawdziwą ozdobą przestrzeni wypoczynkowych i aby zapewniały wysoki komfort. Pośród klasycznych mebli, takich jak sofy czy fotele, warto wybrać te, które staną się prawdziwą ozdobą i chlubą tarasu czy ogrodu. Fotel bujany wiszący to propozycja do nowoczesnych przestrzeni, w których chcemy odpoczywać. Nowoczesne fotele w formie kokonów zaskoczą nas designem, doskonałymi parametrami technicznymi oraz funkcjonalnością. 

Fotel bujany wiszący opiera się o metalowy stelaż, który wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo. Materiał ten świetnie sprawdza się w ogrodach – aluminium zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy, nie odkształca się i nie jest podatne na łamanie. Wierzch fotela tworzy plecionka technorattanowa – jest to tworzywo syntetyczne, wysoce odporne na zmienne warunki pogodowe, wnikanie brudu czy wilgoć. Nawet po wielu latach ekspozycji na słońce tworzywo to nie traci oryginalnego koloru. Oznacza to, że mebel będzie ozdobą przez wiele lat!

Bujaj w obłokach – fotel bujany wiszący

Konstrukcja fotela zakłada, że siedzisko umieszczone jest w obszernym kokonie. Oznacza to, że możemy schować się przed silnym słońcem czy podmuchami wiatru i odpoczywać spokojniej. Wnętrze kokonu wypełnijmy poduszkami i pledami – taki mebel zapewni nam komfort i pozwoli dosłownie bujać w obłokach!

Comments are closed.