Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Znajdź idealne łóżko na taras i ciesz się wypoczynkiem!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odpoczynek na własnym tarasie to najskuteczniejsza forma relaksu – nie musimy nigdzie wyjeżdżać, płacić. Odpowiednio zaprojektowany balkon czy taras stanie się ulubionym miejscem zabaw dzieci czy też przestrzenią, gdzie możemy podawać posiłki. Jednym z chętniej kupowanych mebli jest dzisiaj łóżko na taras. Jak projektowane są tego typu meble? Czy łóżko na taras sprawdzi się w naszej przestrzeni do relaksu?

Łóżko na taras w promieniach słońca!

Łóżko na taras, czyli inaczej: leżanka ogrodowa, to świetny wybór, kiedy szukamy mebla funkcjonalnego i spełniającego oczekiwania różnych użytkowników. Nowoczesne łóżka na taras odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, doskonałą prezencją oraz wykonaniem z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia. W sklepach takich jak gardenspace.pl znajdziemy szeroki wybór leżanek ogrodowych, które pozwolą nam lepiej korzystać z lata i pięknej pogody. Dobrym pomysłem na zakup leżanki w dobrej cenie są meble ogrodowe z ekspozycji – są one dostępne z rabatami!

Jak konstruowane są leżanki ogrodowe?

Łóżko na taras osadzone jest na aluminiowej konstrukcji malowanej proszkowo – aluminium zabezpieczono przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem. Wierzch mebla tworzy plecionka z technorattanu – ten materiał jest syntetyczny, przypomina naturalny rattan. Technorattan jest zabezpieczony przed odkształcaniem, działaniem wilgoci, ale również przed promieniowaniem słonecznym – oznacza to, że nawet po wielu latach nie będzie on płowiał i zachowa doskonały wygląd. Chcąc przedłużyć żywotność naszych mebli ogrodowych warto pomyśleć o kupnie pokrowców ogrodowych – są one tworzone z trwałych tkanin poliestrowych o gęstym splocie. Niewielki ściągacz pozwoli na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla. 

Comments are closed.