Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jakie fotele do altany okażą się najlepsze?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Altana w ogrodzie to ciekawa koncepcja na zaaranżowanie przestrzeni. Nowoczesne altany w formie pergoli zaskoczą pod wieloma względami. Taka altana dokładnie wyznaczy obszar wypoczynkowy, ale też skutecznie ochroni przed silnym słońcem. Wystarczą fotele do altany oraz odpowiedni stolik, by móc wygodnie odpoczywać w trakcie lata.

Trwałe fotele do altany – jaki model wybrać?

Szukając idealnych mebli ogrodowych, przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na ich trwałość oraz materiały, z jakich są wykonane. Fotele do altany powinny być zabezpieczone przed ścieraniem, odkształcaniem, ale też zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Nowoczesne fotele możemy wykorzystać zarówno jako element kompletu kawowego, jak i jako uzupełnienie dla przydomowej jadalni blisko zieleni. Fotele do altany powinny być również odpowiednio profilowane, by zarówno plecy, jak i ręce użytkownika znalazły stabilne podparcie.

Technorattanowe fotele do altany

Meble technorattanowe są jednymi z najchętniej kupowanych. Użytkownicy chwalą te meble za trwałość, szeroki wybór oraz możliwość zakupienia mebla w konkretnym kolorze. Fotele do altany wykonane z technorattanu to świetna propozycja, która z pewnością pozwoli na wykreowanie wygodnej przestrzeni, odpowiedniej do podejmowania gości czy odpoczynek z książką. Meble takie posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo, ich okrycie tworzy syntetyczna plecionka, która nie wchłania brudu. Technorattan jest odporny na płowienie, dzięki czemu na długi czas zachowa doskonały wygląd.

Fotele do altany z aluminium

Nowoczesne fotele do altany wykonane z aluminium to kolejna ciekawa propozycja. Takie fotele zaskoczą lekkością, ale też niebanalną formą. Siedziska i oparcia krzeseł aluminiowych wykonane są z gęsto plecionej siatki, co zapewnia komfort i trwałość fotela.

 

 

Comments are closed.