Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Opinie o oknach Internorm – czy warto zainwestować w produkty austriackiej marki?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Chcesz wreszcie wymienić nieszczelne okna w swoim mieszkaniu? A może musisz skompletować okna i drzwi tarasowe do swojego nowego domu? Zanim zamówisz konkretne modele, dokładnie zapoznaj się z ofertą różnych marek. Wśród producentów okien cieszących się dużym uznaniem klientów i ekspertów z branży budowlanej należy wyróżnić Internorm – austriacką firmę oferującą nowoczesne okna o doskonałych parametrach. Poznaj opinie o oknach Internorm i wybierz mądrze!

Najpopularniejsze opinie o oknach Internorm: rozwiązania, które docenili eksperci i użytkownicy

Opinie o oknach Internorm są jednoznaczne. Austriacka marka już od 90 lat działa na europejskim rynku. Walory innowacyjnych okien docenili również polscy klienci, architekci i eksperci specjalizujący się w nowoczesnym budownictwie. W ofercie producenta znajdują się solidne, szczelne okna spełniające rygorystyczne normy domów energooszczędnych i pasywnych. Precyzyjnie wykonane i starannie zaprojektowane okna o ekstremalnie niskim współczynniku Uw zatrzymują ogrzane powietrze wewnątrz budynku, co pozytywnie przekłada się na wysokość rachunków za ogrzewanie. Ponadto, innowacyjne okna doskonale tłumią dźwięki, zapewniają optymalną wentylację i chronią przed włamaniem.

Na liście zalet okien Internorm nie może zabraknąć dopracowanej estetyki. Wąskie profile z drewna, PCV albo aluminium pięknie dopełniają budynków zaprojektowanych w różnorodnych konwencjach. Co ważne, profile zachowują swoją nienaganną formę przez wiele lat, a utrzymanie ich w czystości nie przysparza żadnych trudności.

Gwarancja jakości

Osoby wyposażający swoje domy w okna Internorm mogą liczyć na kompleksową obsługę obejmującą montaż i wsparcie serwisowe. Co ważne, potwierdzeniem jakości produktów z logo austriackiej marki jest 10-letnia gwarancja.

 

 

Comments are closed.

https://holard.net/eleganckie-i-nowoczesne-kwietniki-do-salonu-zielona-przestrzen-w-miejskim-stylu/ Stolik pomocniczy na laptopa https://beesafe.pl/porady/czterokolowiec-lekki/