Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Beżowe meble kuchenne w wąskim pomieszczeniu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Mała, wąska kuchnia może okazać się nie lada wyzwaniem w urządzeniu. Doceniajmy jednak to co mamy, ponieważ nie każdy ma takie szczęście. W takim pomieszczeniu doskonale odnajdą się beżowe meble kuchenne.

Funkcjonalna kuchnia

Jak ustawić beżowe meble kuchenne, aby móc cieszyć się wygodą i komfortem w wąskim pomieszczeniu? Jeżeli wszystko zostanie przemyślane w odpowiedni sposób, to nie trzeba będzie się niczym przejmować. W pierwszej kolejności należy zdecydować o prawidłowym ustawieniu mebli. W takim przypadku najlepszą propozycją będzie ustawienie wszystkiego na jednej ścianie, pozostałą część pozostawiając na swobodną komunikację. Podczas rozstawienia mebli należy uwzględnić to, że szafki się otwiera do wnętrza kuchni. Jeżeli nie zostanie to w odpowiedni sposób zaplanowane, można mieć w przyszłości problem z komunikacją w tak wąskim pomieszczeniu.

Nowoczesne, beżowe meble kuchenne

Jeżeli mamy do czynienia z wąskim pomieszczeniem, starajmy się wybrać taki zestaw meblowy, który wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Może zamiast szafek otwieranych w tradycyjny sposób wybierzemy te meble, które mają drzwiczki przesuwne? A może te, które będą zwijane w rulon u góry? Ciekawą propozycją wydaje się również zastosowanie samych półek, bez drzwiczek. Dlaczego? Ponieważ dzięki temu będziemy pewni, że nic nie będzie nam zabierać miejsca, a my nie będziemy mieli problemu z przechodzeniem w kuchni. Jest wiele innych, ciekawych rozwiązań, które można zastosować w takiej wąskiej kuchni. 

Comments are closed.