Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Mata ochronna na zamówienie – kiedy warto i co wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Biurko, stół, podłoga – to tylko kilka rodzajów powierzchni, jakie można zabezpieczyć za pomocą mat ochronnych. Poza gotowymi wyrobami w sprzedaży można znaleźć również te na indywidualne zamówienie. Kiedy warto zdecydować się na tego typu maty? Gdzie je kupić?

Dlaczego warto stosować maty ochronne?

Wykonane z tworzyw sztucznych, ale także naturalnych materiałów jak korek maty ochronne na zamówienie mają wszechstronne zastosowanie i przydają się w wielu sytuacjach.

Za pomocą odpowiednio dobranej maty można przede wszystkim ochronić powierzchnie przed uszkodzeniem – zarysowaniem, przebarwieniami oraz innymi zniszczeniami. Mata ochronna może poprawić także komfort pracy lub rozrywki, wyciszać hałas i zapewniać stabilne podparcie dla znajdujących się na niej sprzętów. Co więcej, mata może stanowić gadżet reklamowy, jeżeli umieści się na niej widoczne logo firmy.

Przykładowe zastosowanie mat ochronnych:

  • podłogi
  • stoły
  • blaty
  • lady recepcyjne
  • podłogi
  • parapety
  • szafki

Jaki rodzaj maty ochronnej wybrać?

Szeroka gama mat ochronnych dostępnych obecnie w sprzedaży pozwala na ich indywidualny dobór do konkretnych potrzeb.

Najczęściej używane są maty z tworzyw sztucznych, które dostępne są w dwóch wariantach – jako twarde i miękkie. Twarde maty, głównie z tworzywa PET, używane są na podłogi. Te miękkie, na przykład z silikonu, z kolei lepiej sprawdzają się na blaty i inne meble.

Podkładki mogą być kupione jako gotowe w różnych wymiarach, na przykład 120 x 180 cm, ale możliwa do zakupu jest także mata podkładka na zamówienie. Maty na zamówienie mogą być przygotowane w dowolnym wymiarze, z wycięciami na życzenie klienta, na przykład na kabel. Ponadto mata może być też uzupełniona wybraną grafiką, dlatego zapewnia ona lepsze dopasowanie do wymagań w stosunku do gotowych produktów.

Maty ochronne na zamówienie – gdzie kupić?

Mata na zamówienie może być zamówiona bezpośrednio u producenta, który wykona ją zgodnie z wymaganiami klienta.

Artykuły jak mata podkładka na zamówienie dostępne są obecnie przede wszystkim w sklepach internetowych, gdzie można zakupić je szybko i wygodnie. Podczas składania zamówienia należy podać wtedy preferowane wymiary maty i dodać ewentualny plik do druku.

Gdy zatem chcesz skutecznie zabezpieczyć podłoża przed zniszczeniem, ale również poprawić swój komfort i zadbać o reklamę, pomyśl o zakupieniu mat podkładek na zamówienie. Tego typu produkty mogą być także wykonane na wymiar, dlatego można dopasować je specjalnie do miejsca ich ułożenia oraz do własnych preferencji pod kątem ich wykończenia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie mata podkładka na zamówienie.

Comments are closed.