Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Standy reklamowe zewnętrzne – rodzaje

Pinterest LinkedIn Tumblr

Standy reklamowe zewnętrzne oraz wewnętrzne to nowoczesna i coraz bardziej powszechna forma reklamy. Umożliwiają one dotarcie do bardzo szerokiej i zróżnicowanej pod względem wieku, płci oraz wymagań, oczekiwań i preferencji grupy odbiorczej.

Standy reklamowe zewnętrzne i wewnętrzne

Z uwagi na to, że standy mogą być wykonane z różnorodnych materiałów, mogą być one umieszczane praktycznie w każdej przestrzeni. Warunkiem jest jednak możliwość dotarcia do dużej liczby odbiorców oraz wykonanie nośnika reklamy z odpowiednich materiałów. Standy reklamowe zewnętrzne muszą być odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, takich jak: wiatr, śnieg czy deszcz. Standy reklamowe umieszczane wewnątrz pomieszczeń mogą być wykonywane z materiałów lżejszych oraz bardziej delikatnych. Niezależnie jednak od rodzaju materiału należy pamiętać o tym, że nośniki reklamy mają na celu nie tylko przekazanie istotnych z punktu widzenia przedsiębiorcy informacji, ale również stanowią one jego swoistą wizytówkę. Muszą one być zatem atrakcyjne wizualnie i dostosowane w zakresie formy do prowadzonego przez dany podmiot rodzaju działalności. Klastyczne kształty i materiały powinny być wybierane przez firmy podkreślające swoje przywiązanie do tradycji, podczas gdy rozwiązania awangardowe mogą być stosowane przez nowoczesne przedsiębiorstwa.

Standy reklamowe zewnętrzne

Standy reklamowe zewnętrzne mogą przybierać różnorodne kształty. Mogą to być zatem nieduże stojaki, jak i większe wieże czy kolumny. Ponadto, standy reklamowe umieszczane na zewnątrz budynków można podzielić na twarde, miękkie oraz nadmuchiwane.

Standy reklamowe zewnętrzne twarde

Tego typu nośniki reklamy mogą być wykonane z plastyku, który cechuje się dość wysoką odpornością na ewentualne uszkodzenia. Tego typu rozwiązania są łatwe do utrzymania w czystości i zachowują dobry wygląd przez długi czas.

Standy reklamowe zewnętrzne miękkie

Tego typu nośniki reklamy są dość delikatne i podatne na zniszczenie. Mogą być one zatem umieszczane w przestrzeni zewnętrznej jedynie okresowo, na przykład podczas spotkań branżowych odbywających się częściowo w plenerze. Tego typu rozwiązania cechuje niska cena oraz duża mobilność.

Standy reklamowe zewnętrzne nadmuchiwane

Nadmuchiwane nośniki reklamy cechują się dużą innowacyjnością. Są one szczególnie polecane w przypadku podmiotów stawiających na nowoczesność i oryginalność. Tego typu standy są odporne na negatywny wpływ zmiennych warunków atmosferycznych oraz mogą być łatwo i szybko przenoszone w dogodne miejsce.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Standy reklamowe zewnętrzne.

Comments are closed.