Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – sposób na ciągle odrastające włosy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Problem ciągle odrastających włosów jest prawdziwym problemem wielu osób, które się depilują. W zależności od indywidualnych predyspozycji niektórzy muszą golić się nawet codziennie. Jest to bardzo uciążliwe, pożera sporo czasu i sprawia nie lada dyskomfort. Skóra, która tak często poddawana jest działaniu ostrzy czy substancji chemicznych bywa bardzo podrażniona. Aby wyeliminować te wszystkie problemy wystarczy zdecydować się na zabieg depilacji laserowej.

Co się depiluje?

Depilacja laserowa jest bardzo wygodna, gdyż praktycznie nie ma części ciała, której nie można byłoby poddać depilacji. Jedynie gdzie trzeba mocno uważać to okolice oczu aby nie uszkodzić narządu wzroku. Jedne partie statystycznie depiluje się częściej, a inne mniej. Jedną z najczęstszych jest depilacja laserowa pach dla pań, które chcą czuć się pewnie w każdej sytuacji. Zwłaszcza w letnie miesiące, w których bardzo często wychodzi się na zewnątrz i przebywa w wysokiej temperaturze lekki ubiór jest ważny. Koszulki na ramiączkach są bardzo częstym wyborem. Nikt chyba nie wyobraża sobie, że wychodzą stamtąd włosy. Nawet sam meszek jest problematyczny, a częste golenie przynosi podrażnienia, które swoją drogą również są nieestetyczne.

Depilacja laserowa może zlikwidować ten problem raz na zawsze! Z nią każda kobieta będzie czuć się pewnie w każdej sytuacji. Dzięki skoncentrowanym działaniu lasera emitującego światło mogą stać się prawdziwe cuda. Melanina jest pośrednikiem w tym procesie – odbiera światło nagrzewając się. Zbyt wysoka temperatura dochodząca nawet do ponad 70 stopni Celsjusza niszczy cebulki włosowe odpowiedzialne za stałe wytwarzanie nowych włosów. Po zniszczeniu już nigdy nie wyrosną dając pewność, że pachy będą zawsze estetyczne i gładkie.

Sprawdź: https://depilacja.pl/depilacja-laserowa-pach-dla-pan/

Podsumowanie

Depilacja laserowa jest procesem bardzo bezpiecznym i bezinwazyjnym. Mimo wszystko należy przestrzegać kilku zasad przed i po zabiegu, które dostępne są w broszurach informacyjnych każdego szanującego się salonu. 

Comments are closed.